„Słoneczka”


Spotkanie z Gwiazdorem

22 grudnia od samego rana byliśmy bardzo podekscytowani tym, że przyjdzie do nas Gwiazdor. Usłyszeliśmy dzwonek i nagle wszedł miły gość do naszej sali. Był bardzo duży i miał rózgę! Przyniósł także ze sobą duży wór prezentów, którymi nas obdarował. Zaśpiewaliśmy mu piękną piosenkę i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Byliśmy bardzo odważni i nikt z nas nie płakał.


Mikołajki

Zanim przyjdzie Mikołaj, wszystkie przedszkolaki muszą ubrać choinkę. I tak też się stało w Naszej grupie. Każdy z nas z dużym skupieniem powieszał bombki na gałązkach. W tym dniu zostaliśmy obdarowani przez tajemniczego gościa (Mikołaja) słodyczami. Był to bardzo fajny dzień.


Pasowanie na przedszkolaka

15 października odbyło się najważniejsze wydarzenie – Pasowanie na przedszkolaka. Pani dyrektor kładąc każdemu dziecku kredkę na ramieniu pasowała go i w ten oto sposób dołączyliśmy do grona prawdziwych przedszkolaków. Pięknie zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy dla swoich rodziców, którym nie było dane brać w tym udziału. Zrobiliśmy im niespodziankę i wszystko zostało nagrane i przekazane do obejrzenia.


To my – przedszkolaki z grupy Pani Małgosi. Właśnie zaczyna się czwarty tydzień naszego pobytu w przedszkolu. Każdy dzień przynosi nam coś nowego. Staramy się być bardzo samodzielni. Poznaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Za nami już pierwsze leżakowanie. Lubimy przebywać na świeżym powietrzu. Wykonaliśmy już kilka kart pracy.