Nauczyciel:

Żyłkowska Magdalena

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Galeria i Wydarzenia

 

Informacje


Bardzo proszę o wpłatę 100,00 zł. na zakup przyszłorocznych kart pracy lub zgłoszenie informacji o ewentualnym zakupie we własnym zakresie („Razem uczymy się”, wydawnictwo Podręcznikarnia). Pieniądze zbierane będą do 25 czerwca.

Zajęcia dodatkowe odbywać się będą
Religia:     Poniedziałek: 09:15 – 09:45
Rytmika:   Poniedziałek, środa: 10:00 – 10:30
angielski: Czwartek, piątek: 10:15 – 10: 45
Zajęcia z gimnastyki: Wtorek: 11:30 – 12:00


06.06.2019 r. odbyła się Olimpiada Przedszkolna, która od kilku lat jest już naszą tradycją. Braliśmy udział w rozmaitych konkurencjach sportowych, gdzie mogliśmy popisać się swoją sprawności i zwinnością. Nie było przegranych. Wszyscy otrzymaliśmy w nagrodę PRAWDZIWE MEDALE! 🙂
Dnia 30.05.2019 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Świetnie bawiliśmy się na placu zabaw, gdzie ustawione zostały stanowiska z różnorodnymi atrakcjami. Było wspaniale! 🙂
10.05.2019 r. odwiedziliśmy Muzeum Regionalne w Stęszewie. Zgromadzone eksponaty pozwoliły nam przybliżyć historię naszej miejscowości. Obejrzeliśmy również wystawę malarstwa, której tematem były pejzaże.
Tego samego dnia skorzystaliśmy z możliwości spotkania ze strażakami, którzy opowiedzieli o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy. Zapoznali ze sprzętem służącym do gaszenia pożarów i ratowania życia. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni.
05.04.2019 r. wybraliśmy się do Krainy Zabawy w Skórzewie. Korzystaliśmy z wielu atrakcji. Braliśmy również udział w warsztatach plastycznych o tematyce Świąt Wielkanocnych. Każde dziecko wykonało wielkanocnego baranka, który stanowił element świątecznej dekoracji.
Dzień Kobiet
08.03.19. świętowaliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy stanęli na wysokości zadania; złożyli dziewczynkom życzenia i  wręczyli piękne upominki. Z tej okazji zostali poczęstowani słodkimi niespodziankami.


Balik karnawałowy07 lutego 2019r. bawiliśmy się na karnawałowym baliku. Piękne stroje i wyśmienite humory sprawiły, że był to dla nas wyjątkowo zabawny i ekscytujący dzień.


Dzień Babci i Dziadka
Dnia 31.01.19. mieliśmy zaszczyt gościć naszych Kochanych Dziadków z okazji ich święta.
Byliśmy bardzo podekscytowani i nie mogliśmy doczekać się ich obecności. Przygotowaliśmy część artystyczną , po której wręczyliśmy własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiliśmy na poczęstunek. Wzruszeniom nie było końca.
DZIĘKUJEMY KOCHANI, ŻE JESTEŚCIE 🙂
PANI ANETKO: DZIĘKUJEMY ZA POMOC:-)


Uroczystość wigilijna
Zgodnie z tradycją zaprosiliśmy naszych Kochanych Rodziców na uroczystość z okazji  Świąt Bożego Narodzenia, która odbyła się 20 grudnia 2019 r.                                                                    Przygotowaliśmy świąteczne przedstawienie pt. „O Śnieżynkach, które nie miały choinki na święta”. Jesteśmy bardzo dumni, bo przedstawienie sądząc po minach naszych gości podobało się. Mieliśmy ogromną tremę ale daliśmy radę.                                        Tego dnia odwiedził nas Gwiazdor, który mało że, był uprzejmy, łagodny i bardzo miły to jeszcze hojny. Dziękujemy Gwiazdorku:-)  Po części oficjalnej mogliśmy wreszcie pobiesiadować z rodzicami. Dziękujemy Kochanym Mamusiom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku:-)


Andrzejki
Zgodnie z andrzejkową tradycją 30 listopada próbowaliśmy poznać naszą przyszłość i andrzejkowe zwyczaje.                                    Niełatwo było zrozumieć, czym są wróżby… ale bawiliśmy się świetnie 🙂


Wycieczka
Dnia 27 listopada udaliśmy się do teatru w Poznaniu  na przedstawienie „Dorotka w tęczy”. Spektakl wszystkim bardzo się podobał a największe wrażenie zrobiła na nas czarownica. Emocje towarzyszyły nam jeszcze następnego dnia.


Dzień Pluszowego Misia
26 listopada dzieci przyniosły ze sobą swoje ukochane misie.  Znalazły się wśród nich także inne zwierzątka. Pluszaki towarzyszyły nam w czasie zajęć i podczas zabawy.


100 Lat Niepodległości
Nasza grupa wraz z całym przedszkolem w dniu 9 listopada uroczyście obchodziła 100 – lecie odzyskania niepodległości. Na tę okoliczność wykonaliśmy piękny plakat.


Dzień Chłopca
28 września obchodziliśmy Dzień Chłopca. Dziewczynki wręczyły kolegom drobne upominki i złożyły życzenia.


Zajęcia dodatkowe:
Religia: środa  09:15
Rytmika:    wtorek, piątek 10:00
Język angielski:  czwartek, piątek  10:30
Koncerty edukacyjne: raz w miesiącu