Nauczyciel:

Dominika Mensfeld

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Galeria

 

Inea  Stadion


Małe co nieco

 
Afryka Kazika

Balik

 
 

Wycieczka


 
 
 
 
 
 

Przedstawienie ” Karolcia”

Teatr Cieni.

Cmentarz Męczeństwa Wielkopolan w Dębienku.

Ogród Ekologiczny Gładysiakowie.

Sałatka jarzynowa.

Dzień Chłopaka.

Spotkanie z Policjantem.

Dzień Przedszkolaka.

Sprzątanie Świata.

 

Wydarzenia

Dnia 09.03. wybraliśmy się do Szreniawy w poszukiwaniu tradycji wielkanocnych. Spotkanie rozpoczęło się występem Zająca i Kurczaka, którzy w formie zabawy zaprezentowali zwyczaje świąteczne. Kolejną atrakcją były zajęcia plastyczne. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się do zwierząt w oborze.
Dnia 08.02. odbył się w przedszkolu Balik Karnawałowy. W tym dniu przybyliśmy do przedszkola przebrani kolorowe stroje karnawałowe. Od samego rana bawiliśmy się w Sali przy muzyce. Następnie udaliśmy się na sale gimnastyczną, gdzie bawiliśmy się wspólnie z animatorkami. Na zakończenie baliku odwiedził na Pani Magik, która pokazała na magiczne sztuczki.
Dnia 07.02 uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez Łukasza Wierzbickiego autora książki pt.: „Afryka Kazika. Pan Łukasz opowiedział nam zabawne przygody, które pozwoliły nam poznać niezwykłego podróżnika Kazimierza Nowaka.
Dnia 08.11.2017 odwiedził na Teatr Cieni  obejrzeliśmy przedstawienie pt.: „Jarzębinka”-  bajkę o babci, która szukała wnuczki. Byliśmy oczarowani  grą cieni oraz pięknymi melodiami wygrywanymi przez bajarkę.
Dnia 31.10.2017 wybraliśmy się na Cmentarz  Męczeństwa Wielkopolan, by uczcić pamięć poległych Polaków.
Dnia 30.10.2017 odwiedził nas w przedszkolu wolontariusz fundacji zwierząt. Pani pokazała nam jak należy opiekować i dbać o zwierzęta domowe. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Izabelli za zaproszenie.
Dnia 12.10.2017 wybraliśmy się na wycieczkę do Ogrodu Ekologicznego Gładysiakowie na warsztaty pt.: „Robimy przetwory”. Zaprawialiśmy kiszoną kapustę oraz wzięliśmy udział w zabawach ruchowych.
Dnia 11.10.2017 dzieci uczestniczyły warsztatach ratowniczych pt.: „Miś Medaidek uczy dzieci pierwszej pomocy”.  W czasie spotkania panie opowiedziały nam na czym polega ich praca w szpitalu oraz pokazały jak należy udzielić pierwszej pomocy.
Dnia 29.09.2017 świętowaliśmy Dzień Chłopka.  Dziewczynki wręczyły chłopakom upominki a także starały się przez cały dzień wyręczać ich z  obowiązków. Potem wspólnie usiedliśmy do słodkiego poczęstunku. Bardzo serdecznie dziękuję p. Ewelinie, p. Ani oraz p. Justynie za pomoc w organizacji Dnia Chłopaka.
Dnia 20.09.2017 świętowaliśmy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, już od samego rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, pozytywnie nastrajając nas na dalszą część dni. Po śniadaniu spotkaliśmy się na korytarzu z innymi grupami i rozpoczęliśmy mini dyskotekę.  Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.
Dnia 19.09.2017 odwiedził nas pan policjant. Pokazał nam jak wygląda mundur i opowiedział nam o swojej pracy. Przypomnieliśmy sobie jak należy przechodzić przez ulicę i co należy robić, gdy zaatakuje nas pies.