Dnia 12 lutego bawiliśmy się na „Baliku Karnawałowym”. Było dużo zabawy, śmiechu, konkursów, muzyki i tańca. Wszystkim dopisywały wyśmienite humory.

Przypominam o zbiórce artykułów na rzecz ochrony jeży. Zbiórka trwa do 10 listopada. Artykuły można przynosić do naszego predszkola.

W piątek 06.11 obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. Dzieci w strojach postaci z bajek bawiły sie przy muzyce, brały udział w konkursie „Z jakiej bajki pochodzi ta muzyka….” i rozwiązywały bajkowe sudoku. Zabawa była wspaniała! Uświetniona poczęstunkiem z popcornem, paluszakmi i ciasteczkami.

W dniach 2- 6. listopada ogłoszony był w naszym Przedszkolu „DYNIOWY KONKURS” związany z dniem „ Postaci z bajek” .
Za piękne prace bardzo dziękujemy, można je oglądać w okolicy naszego przedszkola.

Dyrektor Przedszkola w Stęszewie prosi Rodziców dzieci  o ograniczenie w miarę możliwości przyprowadzania dzieci do przedszkola od 09.11.- 13.11.2020 r. w związku z brakiem kadry pedagogicznej i pomocniczej 
Informuję, również że w czasie nieobecności kadry, dzieci w grupach przedszkolnych będą mieszane. Wobec zaistniałej sytuacji   bardzo proszę o pozostawienie dzieci w domach, jeśli tylko mają Państwo taką możliwość do momentu powrotu kadry do pracy. Informację taką otrzymacie Państwo za pośrednictwem strony internetowej i w kontakcie z wychowawcą. O dalszych krokach podejmowanych przez przedszkole będziecie państwo informowani na bieżąco przez stronę internetową przedszkola jak i kontakt z wychowawcą. 
Z poważaniem  dyrektor przedszkola Bernadeta Smelka

22 grudnia nareszcie mielismy okazję spotkać się wszyscy przy wigilijnym stole i odwiedił nas gwiazdor z prezentami