DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W czwartek 20.09 kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

DZIEŃ KROPKI

15 dzień września to jeden z bardziej kolorowych dni bo to Dzień Kropki! Świętuje nie tylko sama kropka ale i kreatywność, wyobraźnia i nasze talenty (a każdy z nas jakieś ma). Zobaczcie, jak świętowały nasze przedszkolaki!

WITAMY PRZEDSZKOLE – ZNOWU RAZEM

Gdy odejdzie słoneczne, ciepłe lato i wakacje już skończą się,
wracają dzieci do przedszkola, bo w przedszkolu fajnie jest.

W naszym przedszkolu zawsze jest wesoło, w naszym przedszkolu miło płynie czas.
Dzieci są zawsze radosne, szczęśliwe, więc tu z chęcią wraca każdy z nas.