WITAMY W ZERÓWCE!!!


Osoby pracujące z grupą:

 • Patrycja Zaborowska-Dotka – wychowawca grupy
 • Emilia Lenartowska – nauczyciel wspomagający
 • Gabriela Chraplak – nauczyciel j. angielskiego
 • Ilona Szymanowska – nauczyciel religii
 • Rozita Bojkowska – pomoc nauczyciela
 • Anna Chraplak – woźna oddziałowa

TEMATY TYGODNIOWE – WRZESIEŃ

 1. Co słychać w przedszkolu?
 2. Jak być superbezpiecznym?
 3. Jakie są moje supermoce?
 4. Kiedy Pani Jesień obchodzi urodziny?

UWAGA RODZICE!!!

Bardzo proszę o wpłacenie do piątku 10.09.2021r. należności za książeczkę do religii w kwocie 19zł.


Pierwsze zajęcia wychowania fizycznego odbędą się w poniedziałek 13 września.

Proszę do piątku 10 września o przekazanie dzieciom strojów.


ZAJĘCIA DODATKOWE – JĘZYK ANGIELSKI:

 • ŚRODA – 11:30-12:00
 • CZWARTEK – 8:35-9:05

UWAGA RODZICE!

Bardzo proszę o podanie informacji przez wiadomość sms, w której firmie ubezpieczone jest Państwa dziecko.


Proszę o zmianie godziny pobytu dziecka danego dnia w przedszkolu poinformować mnie wiadomością sms najpóźniej do godziny 9:00

DZIĘKUJĘ!


UWAGA RODZICE!

Proszę o przyprowadzanie dzieci do godziny 8:00. Pierwsze zajęcia z kartami pracy rozpoczynamy jeszcze przed śniadankiem.


UWAGA RODZICE!

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów dla dzieci pt: „EGZOTYCZNA PODRÓŻ”. Poniżej przedstawiam Państwu ofertę zajęć. Proszę o zapoznanie się z nią i wyrażenie pisemnej zgody na udział w nich swojego dziecka. Termin warsztatów: 5 październik; Koszt: 15,00. Proszę o dostarczenie zgody najpóźniej do piątku 17 września. Pieniądze wpłacić należy do 4 października

FunLife (fun-life.pl)


Zobacz obraz źródłowy

20 wrzesień – DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Tak na wesoło…


SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

15 i 17 września spotkaliśmy się ze strażakami. Panowie opowiedzieli nam o swojej pracy i pokazali sprzęt, którego podczas niej używają. Zwiedziliśmy remizę, siedzieliśmy w strażackim samochodzie i słuchaliśmy dźwięków strażackiego samochodu. Strażacy odpowiedzieli nam na wszystkie pytania i zapozowali z nami do zdjęcia. To były bardzo pouczające spotkania.

BARDZO DZIĘKUJEMY!!!


DZIEŃ KROPKI


DRODZY RODZICE!

Zajęcia religii odbywać się będą w środy w godzinach 7:55-8:25.

Bardzo proszę tego dnia o wcześniejsze przyprowadzanie dzieci.


SPRZĄTANIE ŚWIATA

21 września przedszkolaki uczestniczyły w akcji SPRZĄTANIA ŚWIATA. Wyposażeni w rękawiczki sprzątaliśmy przedszkolny plac zabaw. Dzieci dowiedziały się co to jest segregacja śmieci i jak bardzo jest to ważne dla naszego środowiska.


A dziś witaliśmy JESIEŃ…

z piosenką na ustach, tanecznym krokiem…z pędzelkiem w dłoni…


JESIENNE DRZEWKA


UKŁADAMY JESIENNE PUZZLEKODOWANIE NA DYWANIE

W bieżącym roku szkolnym realizujemy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Uczymy dzieci programować”

KODOWANIE – czyli zabawy, które przygotowują dziecko do nauki programowania. Jest to zapisywanie informacji w postaci kodu (np: umownych znaków). Stosując te metodę pozwalamy dziecku na eksperymentowanie, działanie, doświadczanie. Dziecko uczy się planowania, współpracy, logicznego i twórczego myślenia, obserwacji i dedukcji a także analizowania. Kodowanie rozbudza wyobraźnię i kreatywność. Ułatwia także naukę matematyki. Tworzenie sekwencji kształtuje umiejętność analizy, wyciągania wniosków oraz dostrzegania zależności przyczynowo-skutkowych. Ale kodowanie to przede wszystkim dobra zabawa.

A oto nasze KODOWANIE NA DYWANIE


W naszym przedszkolu realizujemy Międzynarodowy Projekt Edukacyjny: „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”, w którym udział biorą także dzieci z naszej grupy. Projekt ma na celu m.in. kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci oraz uwrażliwianie na PIĘKNO, FOLKLOR i TRADYCJĘ POLSKI. W tym tygodniu wykonaliśmy jedno z zadań danego projektu. Tworzyliśmy piękną biżuterię z :”Darów jesieni”.DZIEŃ CHŁOPAKA


DRODZY RODZICE!!!

Proszę o zapoznanie się z powyższymi informacjami. Chętnych rodziców chcących zostać potencjalnymi dawcami szpiku zachęcam do rejestracji, która odbędzie się dnia 13 października na terenie przedszkola w godzinach odbiorów dzieci. Proszę w miarę możliwości o ubranie tego dnia dzieci w stroje z elementami koloru czerwonego.

DZIĘKUJĘ!!!!


TEMATY TYGODNIOWE – PAŹDZIERNIK

 1. Jak jesienią dbać o zdrowie?
 2. Kto może być nauczycielem?
 3. W co się bawi z nami jesienny wiatr?
 4. Jaki plan na jesień

WARSZTATY EGZOTYCZNE


Proszę o zapoznanie się z powyższym ogłoszeniem. Zachęcam do udziału w zbiórce na rzecz Stowarzyszenia „Nasze Jeże”


UWAGA RODZICE!!!

W piątek 22 października, dzieci będą miały robione zdjęcia portretowe. Do piątku rana ,najpóźniej do godziny 8:00 proszę o informację sms czy ktoś z Państwa jest zaineresowany zdjęciem w ramce lub kalendarzem. Zdjęcie pokazowe oraz informacje dotyczące poszczególnych cen znajdują się przy wejściu głównym do przedszkola.DRODZY RODZICE!

Dnia 7 grudnia, odbędą się w naszej grupie WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE, podczas których dzieci własnoręcznie wykonają świąteczne dekoracje z drewna.

Koszt warsztatów 28,00. Bardzo proszę o wpłacenie w/w kwoty najpóźniej do 6 grudnia.

Dziękuję


Bardzo Dziękuję rodzicom Szymonka Sz. i Olka Ł. za przygotowanie z dziećmi BAJKOWEGO LAMPIONU, a tym samym wzięcie udziału organizowanej w przedszkolu wystawie z okazji Dnia Postaci z Bajek. Chłopcy otrzymali od organizatorów dyplom oraz upominek 🙂

BRAWO CHŁOPCY!!!