DZIEŃ DZIECKA 2022

W naszym przedszkolu obchody z okazji Dnia Dziecka rozpoczęliśmy już 31 maja. Tego dnia dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia pt. ” Kaczka Dziwaczka” w wykonaniu niezwykłych aktorów. Tym razem na scenie wystąpili nauczyciele.

Z kolei 1 czerwca odbył się festyn. Na dzieci czekały takie atrakcje jak: dmuchańce, bańki mydlane XXL, balonowe zoo oraz popcorn. Tego dnia w ramach gminnego programu profilaktyki przeciwdziałania uzależnieniom przedszkolaki otrzymały upominki , w których znalazły się gry planszowe oraz słodycze wraz życzeniami od burmistrza.

Te dni były pełne uśmiechów i świetnej zabawy. Z pewnością na długo pozostaną w naszych wspomnieniach:-)


Dnia 24.02.2022r. w naszym przedszkolu odbyła się 4 edycja konkursu recytatorskiego pod hasłem „Przedszkolak w świecie poezji”. Celem konkursu jest przede wszystkim uwrażliwienie dzieci na piękno zawarte w utworach literackich oraz rozwijanie zdolności recytatorskich. W konkursie wzięło udział 22 dzieci z 4 grup wiekowych. Zwycięzcami zostali:

z grupy 3-4 latków:

z grupy 5 latków:

z grupy 6 latków:

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowy dyplom oraz nagrody.

Organizatorzy konkursu: Marianna Bacic- Gaertner, Anna Janik


Zbiórka kasztanów

Rozpoczynamy coroczną zbiórkę kasztanów 
Akcja trwa od 24.09.2021r.  do odwołania!

Zbiory powinny być wysuszone
Kasztany  będą przyjmowane w miejscach wyznaczonych na terenie przedszkola.

ŻYCZYMY UDANYCH ZBIORÓW

W. Poloszyk,  D. Mensfeld , P. Orzełek